Змішувач Volle Mora 1537.010101
Фото 11 |
Volle Mora 1537.010101 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Mora 1537.010101
Усі ціни 49 →Змішувач для раковини Volle Mora чорний матовий 1537.010104 | 2 153 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний VOLLE MORA чорний латунь 1537.01012 | 2 795 грн. |
Змішувач для раковини Volle MORA чорний-золото (1537.010126) 1537.010126 | 2 795 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Mora 1537.010122, 35 мм, cromo+oro 195150 | 2 401 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Mora (1537.010125) 1537.010125 | 1 907 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →