Змішувач Volle Libra 15201200
Фото 3 |
Volle Libra 15201200 |
|
У комплекті зі змішувачем йдуть дві ручки: хромована і чорна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Libra 15201200
Усі ціни 31 →Змішувач для раковини Volle Libra чорний матовий 1521.010204 | 4 780 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом VOLLE LIBRA хром латунь 1521.0 | 4 090 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Libra 1521.010201 высокий, 35 мм, cromo 19 | 4 090 грн. |
Змішувач для раковини Volle LIBRA чорний матовий (1521.010204) 1521.010204 | 4 780 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Libra 35 мм високий. 1521.010201 | 3 852 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →