Аудіосистема Marshall Stanmore II
Відео 32Фото 13 |
Розумна колонка високої потужності від одного з провідних виробників високоякісної професійної та домашньої акустики. Від популярних фірмових рішень Google і Amazon відрізняється акцентом на музичних можливостях і якості звучання. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для користувачів, що віддають перевагу класичний дизайн Marshall, що бере свої витоки від відомих гітарних підсилювачів марки, і бездоганно чистий/детальний звук.
Розумна колонка Marshall Stanmore II Voice отримала повноцінну підтримку голосового асистента Amazon Alexa. Може використовуватися для управління системою розумного будинку, що базується на платформі Amazon. Має стильну фронтальну панель з фірмовим логотипом, ефектну шкіряну фактуру корпусу, алюмінієві перемикачі та регулятори. Обладнана двома широкосмуговими динамічними (2х15 Вт) випромінювачами і сабвуфером (50 Вт), що за твердженням виробника дозволяє повноцінно відтворювати частотний діапазон від 50 до 20000 Гц. Для мережевих комунікацій є bluetooth і WI-Fi адаптери. Це дає можливість дозволяє повноцінно взаємодіяти з гаджетами (смартфони, планшети), отримувати швидкий доступ до музичних стрімінгових сервісів і підтримувати технологію Multiroom (мережа аудіосистем, розміщених в різних кімнатах, і працюють синхронно).
Купити Marshall Stanmore II
Усі ціни 86 →Акустика Marshall Louder Speaker Stanmore II Bluetooth (Black) 1001902 | 16 499 грн. |
Marshall Stanmore II Bluetooth Black (1001902) | 13 199 грн. |
Акустика Marshall Stanmore Louder Speaker II Black (1001902) | 11 329 грн. |
Акустика Marshall Loudspeaker Stanmore Ii White (1001903) | 11 810 грн. |
Акустика Marshall Loudspeaker Stanmore Ii White (1001903) | 11 700 грн. |
Непогане звучання, зручне керування, aptX (але не HD і не LL) Двосмуговий моноблок з усіма мінусами, що випливають звідси. Dmytro Tsypkin: користуюся Marshall Stanmore II кілька місяців |
Розумна колонка від Marshall
Marshall швидко завойовує репутацію висококласних домашніх колонок, відірвавшись від ринку живої музики та професійної студії за останні кілька років.
У плані дизайну бездротову акустику від цього бренду складно відрізнити один від одного. У компанії оформляють все під класичні гітарні комбіки Marshall: важка коробка з оформленням під шкіру, велика сітка, яка закриває динамік, і знаменитий логотип компанії у самому центрі. Варіюється лише набір тумблерів гучності і еквалізації на панелі управління. Завдяки цьому колонки компанії не сплутати ні з чим іншим. Та й фанати ретро завжди в захваті.
Потужний звук високої якості
Всередині обладнана двома широкосмуговими динамічними (2х15 Вт) випромінювачами і сабвуфером (50 Вт) і грає голосно, могутньо, басовито, з відмінним стерео-ефект і пристойною деталізацією. Правда, середні частоти здаються трохи втоплені в басах, що досить дивно для акустики з такою тісним зв'язком з рок-музикою. У танцювальній музиці, хіп-хопі та інших жанрах з акцентом на нижні частоти вона звучить відмінно. Якщо заводський тембр не подобається, то все можна підкоригувати під себе винесені на панель еквалайзером. В плані якості звуку Stanmore II Voice виглядає повноцінним претендентом на заміну музичного центру або іншого комплекту домашньої акустики. Тим більше, що крім бездротового підключення тут є входи для мініджека і RCA. Але і ціна відповідна, майже $400.
Alexa почує вас де завгодно
На відміну від колонок Google, Stanmore II Voice встановлено голосовий помічник Alexa від Amazon. Цікаво, що завдяки точному мікрофону Alexa вловлює голос, де б ви не знаходилися в кімнаті. Причому, динамік працює настільки чітко, що вловлює команди навіть крізь грає музику. Кричати по три рази «Alexa, stop», щоб поставити паузу, їй не доведеться.
English, please
Втім, у наших реаліях Асистент Google зараз виглядає більш переважно оскільки повноцінно працює з російською мовою і не зав'язаний на сервісах Amazon. Alexa ж поки цього не вміє і не факт, що навчиться найближчим часом. За неофіційною інформацією, підтримку російської мови першопочатково планували додати в 2018 році, але згодом перенесли дату «на потім» оскільки Amazon офіційно не представлений в пострадянських країнах.
І про звучання. Перше враження з акустикою щойно з коробки буде, швидше за все, не дуже. Твіттери звучать добре, а НЧ-динамік (тут двосмугова система) спочатку звучатиме досить плоско. Через пару тижнів чи то від того, що звикаєш, чи то через "розігрів" НЧ все приходить у більш-менш норму. Але все одно середні частоти суб'єктивно злегка "пласкуваті". Ну і другий мінус: розташування динаміків у цьому моноблоці не дає якісного стерео.
На мій погляд, якщо хочеться поставити в квартиру гарну річ, яка ще й гідно звучатиме, то можна сміливо брати Stanmore II. Однак вечірку з цією акустикою я не влаштовував би.