Електрогенератор Mast Group T3500
Фото 6 |
Mast Group T3500 |
|
Резервний електрогенератор для живлення споживачів сумарною потужністю до 2,5 кВт. Оснащений 4-тактним двигуном, що працює на бензині. Система запуску мотора – ручна (за допомогою витяжного тросика). У генератора Mast Group T3500 є одна вихідна розетка для підключення споживачів електроенергії. За якість вихідного струму відповідає автоматичний регулятор (AVR). Напругу, що отримується підключеними приладами, можна контролювати за допомогою аналогового (стрілкового) вольтметра. Паливний бак генератора містить 15 л бензину.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group T3500
Усі ціни 20 →Бензиновый генератор Mast Group T3500 146398 | 7 490 грн. |
Mast Group T3500 офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 5 699 грн. |
Генератор бензиновий Mast Group T3500 2,8кВт | 7 490 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP Т3500 T3500 | 7 490 грн. |
Генератор бензиновый MAST GROUP Т3500, 2.8 кВт | 7 990 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →