Електрогенератор Mast Group YH5000io
Фото 16 |
Mast Group YH5000io |
|
Інверторний генератор із бензиновим двигуном. Може використовуватись для резервного живлення побутової техніки, електроінструментів та інших приладів сумарною потужністю до 3.5 кВт (у короткочасному режимі витримує навантаження до 4 кВт). Двигун генератора Mast Group YH5000io має робочий об'єм 223 см³. Для його запуску використовується ручний стартер (витяжний трос). На передній панелі апарата знаходяться одна розетка для підключення навантаження та багатофункціональний дисплей, що дозволяє контролювати якість вихідного струму або стежити за напрацюванням двигуна (у мотогодин). Передбачена можливість з'єднання двох ідентичних генераторів за допомогою портів паралельного підключення.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group YH5000io
Усі ціни 7 →Mast Group YH5000io офіційна гарантія 24мiс відвантаження день в день | 14 499 грн. |
Інверторний генератор MAST GROUP YH5000io | 16 490 грн. |
Інверторний генератор MAST GROUP YH5000io | 15 100 грн. |
Mast Group YH5000io инверторный 4 kWt просто the best | 14 499 грн. |
Mast Group YH5000io по Києву безкоштовно або самовивіз | 14 499 грн. |
Інверторний генератор MAST GROUP YH5000io YH5000io-1 | 15 490 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →