Вентилятор Master DF 20 P
Відео 5 |
Master DF 20 P |
|
Потік повітря – 6600 м3/годину
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master DF 20 P
Усі ціни 11 →Підлоговий вентилятор Master DF 20 | 9 000 грн. |
Професійний вентилятор Master DF 20 | 8 600 грн. |
Профессиональный вентилятор Master DF 20 | 9 000 грн. |
Вентилятор Master DF 20P | 8 600 грн. |
Професійний вентилятор Master DF 20 | 8 600 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості вентилятора Master DF 20 P:
- IP44
РекомендуємоПорівняти в таблиці →