Вентилятор Master DF 36 P
Відео 2 |
Master DF 36 P |
|
Потік повітря — 13200 м3/годину
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master DF 36 P
Усі ціни 8 →Професійний вентилятор Master DF 36 Р | 34 400 грн. |
Вентилятор промисловий підлоговий MASTER DF 36 | 34 400 грн. |
Профессиональный вентилятор Master DF 36 | 36 000 грн. |
Професійний вентилятор Master DF 36 | 30 950 грн. |
Вентилятор Master Df 36P | 32 349 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →