Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Вентилятори   /   Master

Вентилятор Master DF 20 P

Фото - Вентилятор Master DF 20 P
Відео 5
Master DF 20 P
Колір
Тип
підлоговий
Механізм
осьовий
Споживана потужність
107 Вт / 100/98 Вт /
Кількість швидкостей
3
Продуктивність
6600 м³/год
Функції
регулювання нахилу
Діаметр
50 см
Кількість лопатей
3 шт.
Металева конструкція
Габарити (ВхШхГ)
67.5x69x20 см
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2018
Потік повітря – 6600 м3/годину

Високопродуктивний вентилятор, який може бути хорошим вибором, у тому числі і для промислового використання. Це модель для підлоги з лопатевою крильчаткою 50 см. Ступінь пило- і вологозахисту відповідає класу IP44. Максимальна потужність складає 107 Вт. Підлоговий вентилятор Master DF 20 P можна використовувати для оптимізації роботи стаціонарних вентиляційних систем. Такому апарату знайдеться місце на будівельному майданчику, коли потрібно підсушити робочі поверхні від вологи.

Також пристрій добре себе зарекомендував при видаленні вихлопних газів та пилу. Продуктивність лопатевої крильчатки досягає 6600 м ³ / год, що відкриває непогані можливості для обслуговування великих за площею приміщень. Вентилятор має унікальну поворотну конструкцію. Шарнірна система дозволяє обертати крильчатку на 360 ° як по вертикалі, так і по горизонталі. Додатково повітродув можна підвішувати та кріпити на стіну. Вага апарату сягає 9 кг. Налаштування швидкості виконується механічним регулятором. Цей пристрій має старшу модифікацію з індексом DF 30 у назві, що володіє більшою лопатевою крильчаткою і збільшеною продуктивністю.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.

Купити Master DF 20 P

Усі ціни 11 →

Вентилятор підлоговий Master DF 20 P

Вентилятор підлоговий Master DF 20 P є ефективним рішенням для створення комфортного мікроклімату у будь-якому приміщенні. Ос... щенащений потужним двигуном з максимальною потужністю 107 Вт і діаметром лопаток 50 см, він здатен забезпечити повітряний потік до 6600 м³/год, що ідеально підходить для охолодження, обігріву або осушення повітря. Триступенева регуляція швидкості дозволяє точно налаштувати роботу вентилятора відповідно до ваших потреб. Модель має можливість обертання на 360 градусів у двох осях, що забезпечує рівномірне розподілення потоку повітря у приміщенні. Виготовлений з антикорозійних матеріалів, вентилятор має стильний золотий дизайн, легко переміщується завдяки вазі у 9 кг та компактним розмірам (висота 69 см, ширина 67 см). Це робить його зручним у використанні у виробничих залах, комерційних приміщеннях або вдома. Надійність, висока продуктивність та енергоефективність роблять цей вентилятор оптимальним вибором для підтримки комфортного мікроклімату протягом усього року.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 427 грн.

Вентилятор MASTER DF 20 P

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
10 249 грн.

Професійний вентилятор Master DF 20

Tehnosvit.kiev.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 250 грн.

Підлоговий вентилятор MASTER DF 20P

Мобильные вентиляционные устройства поддерживают работу осушающего, нагревающего и охлаждающего оборудования. Эти устройства... щеприменяются в помещениях, в которых следует улучшить вентиляцию и увеличить циркуляцию воздуха. DF 20P может применяться как подвесной. Регулируемый поток воздуха Ось oборота 360° DF 20P может вращаться в горизонтальной и вертикальной плоскостях на 360° DF
Vashklimat.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Вентилятор підлоговий Master DF 20 P

Вентилятор підлоговий Master DF 20 P — потужний і компактний пристрій для інтенсивного повітрообміну в виробничих, складських... щеі великих офісних приміщеннях; діаметр решітки 50 см і максимальна потужність 107 W забезпечують продуктивність до 6600 м³/год для швидкого оновлення повітря. Три ступені швидкості та механічне регулювання кута нахилу дозволяють точно налаштувати інтенсивність
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
10 430 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Master DF 20 P

Відеоогляди
Додаткові функції і можливості вентилятора Master DF 20 P:
• IP44