Струбцина Master Tool 07-0002 250 мм
Master Tool 07-0002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 07-0002 250 мм
Струбцина F-образная MASTERTOOL 250мм (07-0002) | 176 грн. |
Струбцина столярна Mastertool тип "F" 250 x 50 мм дерев'яна ручка (07-0002 | 176 грн. |
Струбцина столярна тип "F" MasterTool GM 250*50 мм, 1700Н, дерев'яна ручка | 176 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL тип "F" 250х50 мм 1700Н дерев'яна ручка DIN5 | 276 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL тип "F" 250х50 мм 1700Н дерев'яна ручка DIN5 | 176 грн. |
Модификації Master Tool 07-0002
Ціни на Master Tool 07-0002 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0000 150 мм | від 160 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0001 200 мм | від 168 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0002 250 мм | від 176 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0003 300 мм | від 283 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →