Струбцина Tolsen 10163 250 мм (10163)
Tolsen 10163 150 мм250 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 10163 250 мм
Усі ціни 6 →Струбцина столярна Tolsen F-подібна Профі 50х250 мм (10163) | 220 грн. |
Струбцина столярна Tolsen тип F 50х250мм (10163) | 220 грн. |
Струбцина столярна Tolsen F-подібна 50 х 250 мм (10163) | 235 грн. |
Струбцина столярна Tolsen Profi тип F, 50x250мм (10163) | 229 грн. |
Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 50х250 мм (10163) | 258 грн. |
Струбцина столярна Tolsen ПРОФІ 50х250 мм (10163) | 220 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tolsen 10163
Ціни на Tolsen 10163 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 10161 150 мм | від 150 грн. | 4 пропозиції | ||
Tolsen 10163 250 мм | від 220 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →