Струбцина Tolsen 10161 150 мм (10161)
Tolsen 10161 150 мм250 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 10161 150 мм
Струбцина столярна Tolsen F-подібна Профі 50х150 мм (10161) | 193 грн. |
Струбцина столярна Tolsen тип-F 50х150мм (10161) | 193 грн. |
Струбцина столярна Tolsen Profi тип F, 50x150мм (10161) | 152 грн. |
Струбцина Tolsen столярна тип-F 50х150 мм "ПРОФІ" (10161) | 227 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tolsen 10161
Ціни на Tolsen 10161 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 10161 150 мм | від 152 грн. | 4 пропозиції | ||
Tolsen 10163 250 мм | від 220 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →