Струбцина Stark 510050300 300 мм
Фото 3 |
Stark 510050300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark 510050300 300 мм
Усі ціни 8 →Струбцина F-образная Stark 300 мм (510050300) | 225 грн. |
Струбцина Stark 50x300 мм (510050300) 510050300 | 262 грн. |
Струбцина Stark 50x300 мм (510050300) 510050300 | 225 грн. |
Stark Струбцина F-подібна STARK 50х300 мм (510050300) 510050300 | 289 грн. |
Струбцина Stark 50x300 мм (510050300) | 288 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Stark 510050300
Ціни на Stark 510050300 |
---|---|---|---|---|
Stark 510050100 100 мм | від 186 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 510050150 150 мм | від 195 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 510050200 200 мм | від 201 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 510050250 250 мм | від 216 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 510050300 300 мм | від 196 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →