Лещата Vorel 36038 губки 125 мм
Відео 1Фото 4 |
Vorel 36038 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 36038 губки 125 мм
Усі ціни 10 →Тиски слесарные VOREL 125мм (36038) | 2 420 грн. |
Лещата слюсарні VOREL обертові з наковальнею 125мм (36038) | 2 040 грн. |
Лещата слюсарні обертові з наковальнею VOREL 125 мм (36038vo) | 2 352 грн. |
Тиски(125мм)Слюсарні Поворотні з ковадлом VOREL 36038 | 2 570 грн. |
Тиски слюсарні VOREL, що обертаються з ковадлом 125мм (36038) | 2 040 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Vorel 36038
Ціни на Vorel 36038 |
---|---|---|---|---|
Vorel 36037 губки 100 мм | від 1 484 грн. | 9 пропозицій | ||
Vorel 36038 губки 125 мм | від 2 040 грн. | 10 пропозицій | ||
Vorel 36039 130 мм / губки 150 мм | від 3 013 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →