Рівень Stanley FatMax 1-43-554
Фото 4 |
Stanley FatMax 1-43-554 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-43-554
Усі ціни 17 →STANLEY 1-43-554 | 1 069 грн. |
Рівень FatMax I Beam алюмінієвий довжиною 600 мм, висотою 39.3 мм, з трьом | 1 069 грн. |
Рівень магнітний Stanley FatMax I Beam, довжина 600 мм 1-43-554 | 1 069 грн. |
Уровень магнитный Stanley "FatMax I Beam" 3 капсулы 600 мм (1-43-554) | 1 069 грн. |
Рівень FatMax I Beam алюмінієвий довжиною 600 мм, висотою 39.3 мм, з трьом | 1 069 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 1-43-554
Ціни на Stanley FatMax 1-43-554 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-43-554 | від 1 068 грн. | 17 пропозицій | ||
Stanley FatMax 1-43-556 | від 1 673 грн. | 18 пропозицій | ||
Stanley FatMax 1-43-558 | від 2 326 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →