Набір інструментів Master Tool 40-1500
Master Tool 40-1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 40-1500
Усі ціни 6 →Набор отверток диэлектрических MASTERTOOL 4ед. (40-1500) | 245 грн. |
Набір діелектричних викруток Mastertool 4 шт (40-1500) | 245 грн. |
Набір викруток MASTERTOOL GM діелектричних 4 шт (PH1*80, 2*125, SL 3*100, | 245 грн. |
Набір викруток діелектричних MASTERTOOL 4 шт (PH1х80/2х125/SL3х100/5.5х125 | 345 грн. |
Набір викруток діелектричних MASTERTOOL 4 шт (PH1х80/2х125/SL3х100/5.5х125 | 245 грн. |
Набор отверток MASTER TOOL 40-1500 4шт | 245 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →