Набір інструментів Master Tool 78-5072
Master Tool 78-5072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 78-5072
Усі ціни 11 →Набор насадок торцевых MasterTool CrV 1/4''-1/2" трещетка 72Т 72 шт в кейс | 2 066 грн. |
Набір головок торцевих MasterTool 1/4"-1/2", 72 шт (78-5072) 78-5072 | 2 066 грн. |
Набір головок торцевих MASTERTOOL PROFI 1/4" -1/2" 72шт (78-5072-PF) | 2 141 грн. |
Набір головок і комплектуючих MasterTool (78-5072-PF) | 2 077 грн. |
Набір насадок торцевих MasterTool GM PROFI CrV 1/4"- 1/2", тріскачка 72Т, | 2 141 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Master Tool 78-5072:
- Розміри:
- 1/2" Насадки – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27мм
- 1/4" Насадки – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм
- Викруткові насадки 25мм:
- шестигранні: 3, 4, 5, 6, 7, 8 мм
- плоскі SL: 4, 5, 5.5, 6, 7 мм
- хрестові PH: #0, #1, #2, #3
- хрестові PZ: #0, #1, #2, #3 S:#0, #1, #2, #3
- торкс: Т8, Т9, Т10, Т15, Т20, Т25, Т27, Т30, Т40
РекомендуємоПорівняти в таблиці →