Набір інструментів Master Tool 78-4126
Фото 4 |
Master Tool 78-4126 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 78-4126
Усі ціни 10 →Набор насадок торцевых MasterTool Profi CrV 1/2'' 8-32 мм трещетка 72Т 26 | 3 390 грн. |
Набір головок торцевих MasterTool Profi 1/2", 8-32 мм, 26 шт (78-4126) 78- | 3 390 грн. |
Набір головок торцевих MASTERTOOL PROFI 1/2" 8-32мм 26шт (78-4126) | 3 390 грн. |
Набір інструментів MasterTool 26 шт. (78-4126 | 3 288 грн. |
Набір ключів і насадок торцевих Mastertool CrV 1/2 "26 предметів (78-4126) | 3 390 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →