Набір інструментів Master Tool 70-2112
Master Tool 70-2112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 70-2112
Усі ціни 11 →Набор ключей рожковых MasterTool 6х7-30х32 мм, 12 шт 70-2112 | 1 325 грн. |
Набір ключів ріжкових MasterTool, 12 шт (70-2112) 70-2112 | 1 325 грн. |
Набор ключей рожковых MASTERTOOL 12ед. (70-2112) | 1 248 грн. |
Набір ключів ріжкові MasterTool 12шт (70-2112) | 1 248 грн. |
Набір ключів гайкових MasterTool 70-2112 | 1 211 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Master Tool 70-2112:
- Розміри: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 23х24, 25х26, 27х28, 29х30, 31х32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →