Набір інструментів Master Tool 76-0932
Master Tool 76-0932 |
|
Великий ключ розрахований на 23 – 32 мм, малий на 9 – 14 мм і 15 – 22 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 76-0932
Усі ціни 7 →Набор ключей накидных универсальных MASTERTOOL 2ед. (76-0932) | 268 грн. |
Набір ключів Mastertool накидні універсальні 9-32 мм 2 предмети (76-0932) | 268 грн. |
Ключі накидні універсальні MasterTool GM 9-32 мм, набір 2 шт (Арт.: 76-093 | 268 грн. |
Ключі накидні трубні універсальні MASTERTOOL 9-32 мм набір 2 шт 76-0932 | 368 грн. |
Набір трубних ключів накидних Mastertool 9-32 мм (2 шт) (76-0932) | 269 грн. |
Накидні ключі універсальні 9-32 мм, набір 2 шт ТМ MASTER TOOL 76-0932 (606 | 268 грн. |
Набір ключів накидних MASTER TOOL 76-0932 2шт | 268 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →