Набір інструментів Master Tool 71-2120
Master Tool 71-2120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 71-2120
Набор ключей рожково-накидных MasterTool, 20 шт 71-2120 | 2 088 грн. |
Набір ключів ріжково-накидних MasterTool, 20 шт (71-2120) 71-2120 | 2 088 грн. |
Ключі ріжково-накидні MASTERTOOL набір 20 шт. рол (6-19/21/22/24/27/30/32 | 1 766 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Master Tool 71-2120:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22 , 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →