Клейовий пістолет Master Tool 42-0400
Фото 5 |
Master Tool 42-0400 |
|
Працює від батарейок типу АА
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 42-0400
Усі ціни 7 →Клеевой пистолет MASTERTOOL (42-0400) | 336 грн. |
Клеєвий пістолет на батарейках Mastertool 7.2 мм DC 6 В (42-0400) | 241 грн. |
Клейовий пістолет на батарейках 7,2 мм DC6V (1.5*4шт. AA) MASTERTOOL GM (4 | 336 грн. |
Пістолет клейовий MASTERTOOL на батарейках 7,2 мм DC6V 1.5*4шт AA 42-0400 | 284 грн. |
Клейовий пістолет MASTERTOOL на батарейках 7,2 мм DC6V 1.5*4шт AA 42-0400 | 436 грн. |
Пістолет клейовий Mastertool на батарейках 7.2 мм DC6V (1.5*4шт AA) 42-040 | 336 грн. |
Пістолет клейовий MASTERTOOL на батарейках 7.2 мм DC6V (1.5х4 шт AA) 42-04 | 336 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →