Клейовий пістолет Intertool RT-1106
Фото 5 |
Intertool RT-1106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool RT-1106
Усі ціни 10 →Intertool Intertool RT-1106 (100(300) Вт, 230 В, 10.8-11.5 мм, 13-30 г/мин | 379 грн. |
Клейовий пістолет Intertool 100 Вт (RT-1106) | 379 грн. |
Пістолет клейовий 100 (300) Вт. під стрижні 10.8-11.5мм, 13-30 г/хв. вимик | 371 грн. |
Клейовий пістолет 100(300) Вт, 230 В, 215-230 °C під стрижні 10.8-11.5 мм, | 479 грн. |
Пістолет клейовий 100 Вт, 230 В, 215-230 °C під стрижні 10.8-11.5 мм, 13-3 | 493 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →