Клейовий пістолет Master Tool 42-0510
Фото 3 |
Master Tool 42-0510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 42-0510
Усі ціни 7 →Клеевой пистолет MASTERTOOL (42-0510) | 384 грн. |
Клейовий пістолет Mastertool Крапля-Стоп 11.2 мм 100 Вт 16-28 г/хв з вимик | 299 грн. |
Пістолет клейовий MasterTool GM 11,2 мм 100 Вт 16-28 г/хв "Крапля-Стоп" з | 384 грн. |
Пістолет клейовий MASTERTOOL 11,2 мм 100 Вт/220 В/50 Гц 16-28 г/хв "Крапля | 348 грн. |
Пістолет клейовий MASTERTOOL 11,2 мм 100Вт/220В/50Гц 16-28 г/хв "Крапля-Ст | 484 грн. |
Пістолет клейовий Mastertool 11.2 мм x 100 Вт крапля-стоп (42-0510) | 384 грн. |
Пістолет клейовий MASTERTOOL 11.2 мм 100 Вт 16-28 г/хв "Крапля-Стоп" з вим | 384 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →