Паяльник Master Tool 44-0001
Master Tool 44-0001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-0001
Паяльник электрический трансформаторный MASTERTOOL (44-0001) | 736 грн. |
Паяльник імпульсний Mastertool 44-0001 175 Вт | 528 грн. |
Паяльник MasterTool GM імпульсний з трансформатором 175 Вт (Арт.: 44-0001) | 736 грн. |
Паяльник імпульсний MASTERTOOL із трансформатором, 175 Вт/220–240 V/50 Hz | 773 грн. |
Паяльник імпульсний MASTERTOOL із трансформатором 175 Вт 44-0001 | 734 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →