Набір інструментів Yato YT-12671
Фото 5 |
Yato YT-12671 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-12671
Усі ціни 19 →Набор торцевых головок Yato 1/2" в кейсе, 25 шт YT-12671 | 2 469 грн. |
Набор инструмента Yato 1/2" 25ед. 6PT (YT-12671) | 2 550 грн. |
Набір головок торцевих YATO 25шт (YT-12671) | 2 150 грн. |
Набор инструментов Yato yt-12671 | 2 595 грн. |
Набір інструментів Yato YT-12671 | 2 567 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →