Органайзер Master Tool 79-2085
Master Tool 79-2085 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-2085
Органайзер MasterTool GM з ручкою 15 секцій, 8,5" (210*338*62 мм) (Арт.: 7 | 221 грн. |
Органайзер MASTERTOOL з ручкою 8.5" 210х338х62 мм 15 секцій 79-2085 | 258 грн. |
Органайзер із ручкою MASTERTOOL 15 секцій 8.5" (210х338х62 мм) 79-2085 | 321 грн. |
Органайзер Mastertool з ручкою 15 секцій 8.5" (210*338*62 мм) 79-2085 | 221 грн. |
Органайзер із ручкою MASTERTOOL 15 секцій 8.5" (210х338х62 мм) 79-2085 | 221 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →