Органайзер Intertool BX-4004
Фото 6 |
Intertool BX-4004 12.5"15" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-4004
Усі ціни 12 →Intertool Intertool BX-4004 118325 | 299 грн. |
Пластиковий органайзер 2 в 1 для інструментів Intertool 12.5" 320 х 260 х | 289 грн. |
Органайзер пластиковий, 12,5", 2 в 1, 320x260x80 мм INTERTOOL BX-4004 | 459 грн. |
Органайзер пластиковий, 12,5", 2 в 1, 320x260x80 мм INTERTOOL BX-4004 | 554 грн. |
Органайзер пластиковий, 12,5", 2 в 1, 320x260x80 мм INTERTOOL BX-4004 | 440 грн. |
ще 7 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель BX-4004 — розмір 12.5"
- Модель BX-4005 — розмір 15"
Модификації Intertool BX-4004
Ціни на Intertool BX-4004 |
---|---|---|---|---|
Intertool BX-4004 | від 289 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool BX-4005 | від 399 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →