Шухляди для інструменту Master Tool 79-2005
Фото 4 |
Master Tool 79-2005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-2005
Усі ціни 7 →Ящики для инструмента в комплекте 3 шт. MASTERTOOL (79-2005) | 1 660 грн. |
Ящики для інструменту MASTER TOOL комплект 3шт.14"+17"+20" (79-2005) | 1 660 грн. |
Комплект ящиків для інструменту з металевими замками Mastertool 79-2514/25 | 1 660 грн. |
Ящики для інструментів комплект 3шт.14"+17"+20", мет.замки (79-2514/2517/2 | 1 660 грн. |
Ящики для інструментів MASTERTOOL комплект 3 шт, з металевими замками, орг | 1 743 грн. |
Скрині для інструментів MASTERTOOL комплект 3 шт з металевими замками орга | 1 658 грн. |
Ящики для інструментів MASTERTOOL комплект 3 шт 14"+17"+20" металеві замки | 1 660 грн. |
Модификації Master Tool 79-2005
Ціни на Master Tool 79-2005 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-2514 | від 459 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 79-2005 | від 1 658 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 79-2517 | від 641 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 79-2520 | від 735 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →