Органайзер Haisser Norb 30 (90093) (122162)
Фото 8 |
Haisser Norb 30 (90093) 11.3"13.5" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser Norb 30 (90093)
Усі ціни 10 →Органайзер Haisser Norb 30 90093 (122162) | 169 грн. |
Органайзер Haisser Norb 30 90093 з регульованими секціями (122162) | 182 грн. |
Органайзер пластиковий Haisser Norb 30 90093 (BP122162) | 182 грн. |
Органайзер Haisser Nord 30 90093 | 195 грн. |
Органайзер HAISSER 90093 30 з регульованими секціями 287*186*50 мм | 211 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Haisser Norb 30 (90093)
Ціни на Haisser Norb 30 (90093) |
---|---|---|---|---|
Haisser Norb 30 (90093) | від 169 грн. | 11 пропозицій | ||
Haisser Norb 35 (90094) | від 235 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →