Шухляди для інструменту Master Tool 79-2004
Фото 4 |
Master Tool 79-2004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-2004
Усі ціни 10 →Ящики для инструмента MASTERTOOL в комплекте 3 шт. (79-2004) | 1 406 грн. |
Ящики для інструменту MASTER TOOL комплект 3шт. 13"+16"+19", знімні органа | 1 406 грн. |
Комплект ящиків для інструменту з металевими замками Mastertool 79-2313/23 | 1 406 грн. |
Ящики для інструмента MasterTool GM комплект 3шт.13"+16" +19", знімні орга | 1 406 грн. |
Ящики для інструментів MASTERTOOL комплект 3 шт, з металевими замками, зні | 1 476 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Master Tool 79-2004
Ціни на Master Tool 79-2004 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-2313 | від 359 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 79-2004 | від 1 404 грн. | 10 пропозицій | ||
Master Tool 79-2316 | від 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-2319 | від 636 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →