Рюкзак Master Tool 79-1934
Фото 10 |
Master Tool 79-1934 |
|
Рюкзак з жорстким дном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1934
Усі ціни 8 →Рюкзак 380*180*480 мм, 1680 DEN, 22 кишені, пластикове дно MASTERTOOL GM ( | 2 967 грн. |
Рюкзак для інструментів MASTERTOOL 380х180х480 мм, 22 кишені, пластикове д | 2 967 грн. |
Рюкзак для інструментів MASTERTOOL 380х180х480 мм 22 кишені пластикове дно | 2 597 грн. |
Рюкзак MASTERTOOL 380х180х480 мм 1680 DEN 22 кишені пластикове дно 79-1934 | 2 965 грн. |
Рюкзак Mastertool 380*180*480 мм 1680 DEN 22 кишені пластикове дно 79-1934 | 2 967 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →