Шухляди для інструменту Master Tool 79-2001
Master Tool 79-2001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-2001
Усі ціни 9 →Ящик для инструмента в комплекте 3 шт. MASTERTOOL (79-2001) | 1 399 грн. |
Набір скринь для інструментів MasterTool 3шт 79-2001 | 1 399 грн. |
Комплект ящіків для інструменту з металевими замками Mastertool 79-2038/20 | 1 399 грн. |
Ящики для інструмента MasterTool GM комплект 3шт. 12,5"+16" +19", мет.замк | 1 399 грн. |
Ящики для інструментів MASTERTOOL комплект 3 шт, з металевими замками, орг | 1 469 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Master Tool 79-2001
Ціни на Master Tool 79-2001 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-2038 | від 352 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 79-2001 | від 1 397 грн. | 9 пропозицій | ||
Master Tool 79-2039 | від 492 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 79-3052 | від 620 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →