Ручний розпилювач Master Tool 92-9304
Master Tool 92-9304 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 92-9304
Усі ціни 8 →Пістолет для поливання Mastertool 1/2" з TPR-покриттям 7 режимів (92-9304) | 201 грн. |
Пістолет для поливу 1/2", TPR покриття, 7 режимів MASTERTOOL GM (92-9304) | 201 грн. |
Пістолет для поливання MASTERTOOL 1/2" TPR покриття 7 режимів 92-9304 | 170 грн. |
Пістолет для поливу MASTERTOOL 1/2" TPR покриття 7 режимів 92-9304 | 301 грн. |
Пістолет для поливу Mastertool 1/2" 7 режимів PRO (92-9304) | 201 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →