Ручний розпилювач Bradas ECO-4480
Bradas ECO-4480 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-4480
Усі ціни 8 →Пістолет Bradas для поливу 8 режимів BLACK LINE ECO-4480 | 184 грн. |
Пістолет зрошувальний Bradas 6 функцій (ECO-4480) | 188 грн. |
Пістолет для поливу 8 режимів, BLACK LINE Bradas | 176 грн. |
Пістолет для поливу 8 режимів, BLACK LINE, ECO-2028 | 470 грн. |
Пістолет для поливу 8 режимів, BLACK LINE, ECO-4480 | 284 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →