Ручний розпилювач Presto-Ps 4442
Фото 8 |
Presto-Ps 4442 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 4442
Поливальний пістолет PRESTO-PS 7 режимів (4442) | 183 грн. |
Пістолет для поливу Presto-PS насадка на шланг пластик (4442) | 204 грн. |
Пістолет для поливу Presto-PS насадка на шланг пластик (4442) | 179 грн. |
Пістолет для поливу пластиковий Presto-PS насадка на шланг (4442) | 179 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →