Літня шина Matador Hectorra 5 255/35 R18 94Y
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 255/35 R18 94Y 255/35 R18 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador Hectorra 5 255/35 R18 94Y
Усі ціни 22 →Matador Hectorra 5 255/35 R18 94Y XL FR | 3 630 грн. |
Летние шины Matador Hectorra 5 255/35 ZR18 94Y XL 1002485303 | 3 683 грн. |
Matador Hectorra 5 (255/35R18 94Y) | 3 559 грн. |
Літня шина MATADOR Hectorra 5 255/35R18 94Y XL | 3 842 грн. |
MATADOR Літня шина MATADOR Hectorra 5 255/35R18 94Y XL | 3 876 грн. |
ще 17 пропозицій
Всім доброго дня.Придбав ці колеса на Skoda Octavia A7 у розмірі 215 55 R17 виробник Румунія 6 неділя 2024 року. Відбалансувалися добре, зауважень немає. Не шумлять, по дощу та калюжам їздив то дорогу тримають добре. не шумлять, добре тримають дорогу у дощ ще не виявлено Валерий Шарипов: користуюся Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Matador Hectorra 5 255/35 R18 94Y
Ціни на Matador Hectorra 5 255/35 R18 94Y |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 255/35 R18 94Y | від 3 525 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →