Літня шина Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y
Відео 5Фото 3 |
Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y 215/55 R17 98 Y |
|
Спадкоємиця популярної моделі Matador MP47 Hectorra 3, випущена напередодні літнього сезону 2023 року. Словацький бренд Matador є однією з найвагоміших дочок провідної шинної компанії Continental. Резина, що розглядається, отримала оптимізований протекторний малюнок з упором відразу на кілька важливих параметрів: надійне «мокре» зчеплення, низький опір коченню, великий експлуатаційний ресурс, малошумність і високий ранг їздового комфорту.
Центральну гряду протектора шини формують тріо поздовжніх ребер жорсткості з насічками для поліпшення зчіпних властивостей та підвищення ефективності водовідведення. За протидію акваплануванню відповідають об'ємні поздовжні гідроевакуаційні канали. Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y демонструє стабільність підтримки курсової стійкості при прямолінійній траєкторії руху, чуйно реагує на команди кермового керування під час закладання віражів та активного маневрування, скорочує витрату палива транспортним засобом. Модель випущена під широкий список легкових автомобілів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Купити Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y
Усі ціни 36 →Шина Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y XL FR | 3 068 грн. |
Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y XL FR | 3 181 грн. |
Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y XL FR | 3 140 грн. |
Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y XL | 3 515 грн. |
Летние шины Matador Hectorra 5 215/55 ZR17 98Y XL 1002420171 | 3 265 грн. |
Всім доброго дня.Придбав ці колеса на Skoda Octavia A7 у розмірі 215 55 R17 виробник Румунія 6 неділя 2024 року. Відбалансувалися добре, зауважень немає. Не шумлять, по дощу та калюжам їздив то дорогу тримають добре. не шумлять, добре тримають дорогу у дощ ще не виявлено Валерий Шарипов: користуюся Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y менше місяця |
Модификації Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y
Ціни на Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y | від 3 034 грн. | 37 пропозицій |