Зимова шина Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T
Відео 5Фото 3 |
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Купити Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T
Усі ціни 34 →Шина Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T | 1 923 грн. |
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T | 2 113 грн. |
Matador MP-93 Nordicca 195/65 R15 91T | 2 219 грн. |
Matador MP 93 Nordicca (195/65R15 91T) | 2 019 грн. |
MATADOR Зимова шина MATADOR MP 93 Nordicca 195/65R15 91T | 2 069 грн. |
0 0 1 3 |
трохи жестковата в мороз мінус 15. в ожеледь тримає не дуже, але вирулює за допомогою esp asr. По глибокому снігу супер та по сніговій каші. хороші по снігу. зісковзує в ожеледь трохи. evgeny chernov: користуюся Matador MP 93 Nordicca 205/55 R16 91T більше року |
в цілому відмінний вибір якщо ви не хочете хороше колесо + не готові купувати "братнє виробництво" ціна щодо ринку, ясна річ що ціни пішли в космос, але це буде Словаччина 21-22 року виробництва, з нормальною геометрією від нормального бренду, відмінний нейтральний малюнок, не хотів купувати ялинку тому вони реально набагато шумніше так особливих претензій немає, правда одне колесо балансувалося 60/70, в іншому цілком нормальна гума, шумно але стоїть електричкою тому складно судити об'єктивно Вадим: користуюся Matador MP 93 Nordicca 215/60 R17 100V менше місяця |
Я задоволений цією гумою. По снігу по каші по льоду їде добре, перед цим були гуд 4000 грн. за колесо, різниці з цією я невідчуваю, . Машина рено меган 3 даний розмір 205:55:17 став саме те я задоволений. За таку ціну гума ідеальна. Ціна якість, я ще купував літом 2021 року ціна була 1800 за колесо, зараз бачу ціни полізли в гору нормальок так. Я молодець що завчасно купивши. Німа користуюся Matador MP 93 Nordicca 205/55 R17 95V кілька місяців |
Через цілих 9 років після виходу зимової покришки Matador MP 92 Sibir Snow, яка завоювала серця багатьох автомобілістів за сукупністю ціни та тягових властивостей, на полиці магазинів почали завозити правонаступника шини — «фрикціонку» MP 93 Nordicca.
Симетричний направлений малюнок
У новому поколінні автогуми відмовилися від асиметричного малюнка протектора на користь спрямованому симетричному. Його формують багатогранні блоки в центральному сегменті бігової доріжки, сполосовані безліччю хвилеподібних прорізів. Ламелі створюють незліченну кількість гострих ріжучих крайок, що дозволяють шині максимально щільно контактувати зі слизьким дорожнім полотном і підсилюють тягу на снігу.
Опір акваплануванню
Різноширокі блоки плечових зон мають вільне розставлення. Вони відповідають за стабільне входження в повороти при маневруванні та швидке очищення контактної плями від сльоти. Аквадренажна система моделі наростила ефективність краще всіх інших показників — опірність Matador MP 93 Nordicca акваплануванню та слешпленнінгу вивели на новий якісний рівень.
Тривала ходимість
У шинний коктейль покришки з підвищеним вмістом силіки додали функціональні еластомери. Як результат, гума не твердне на сильному холоді та демонструє високу продуктивність в будь-яких умовах експлуатації. Окремий плюсик в карму моделі дістається за рівномірний розподіл тиску — це попереджає нерівномірний знос протектора, забезпечує низький опір коченню і продовжує експлуатаційний ресурс автопокришки в цілому.
Модификації Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T
Ціни на Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91H | від 2 468 грн. | 3 пропозиції | ||
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 91T | від 1 910 грн. | 34 пропозиції | ||
Matador MP 93 Nordicca 195/65 R15 95H | від 2 527 грн. | 25 пропозицій |