Вантажна шина Matador T HR5 245/70 R17.5 143L
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR5 245/70 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR5 245/70 R17.5 143L
Усі ціни 16 →Matador T HR 5 (причіпна вісь) 245/70 R17.5 143/141L | 12 473 грн. |
Matador T HR5 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L | 10 867 грн. |
Matador T HR 5 (прицепная) (245/70R17.5 143L) | 12 036 грн. |
Matador T HR5 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L 18PR "M+S" | 11 100 грн. |
Шини Matador T HR5 (прицепная) 245/70 R17,5 143/141L | 12 375 грн. |
ще 11 пропозицій