Вантажна шина Matador TR1 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Matador TR1 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador TR1 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 7 →Matador TR1 (причіпна вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 12 186 грн. |
Matador TR1 (прицепная) 265/70 R19.5 143/141J 18PR "M+S" | 10 770 грн. |
Грузовые шины Matador TR1 (прицеп) 265/70 R19.5 143/141J 16PR * 1002574241 | 11 283 грн. |
Matador TR1 (причіпна вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 12 172 грн. |
Matador TR1 (прицепная ось) 265/70 R19.5 143/141J | 12 184 грн. |
Matador TR1 прицеп причіпна (265/70R19,5 143/141J) 285691 | 10 910 грн. |
Шина Matador TR1 (причіп) 265/70 R19.5 143/141J | 11 912 грн. |