Вантажна шина Matador T HR4 245/70 R17.5 143L
Відео 2Фото 1 |
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR4 245/70 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR4 245/70 R17.5 143L
Усі ціни 12 →Matador T HR 4 (прицепная) (245/70R17.5 143L) | 12 036 грн. |
Matador T HR4 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L 16PR "M+S" | 11 374 грн. |
Matador T HR 4 (Прицепная) (245/70R17.5 143/141L) | 11 462 грн. |
Грузовые шины Matador T HR4 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L 1001182984 | 11 853 грн. |
MATADOR MATADOR THR4 (причепна) 245/70R17.5 143/141L | 11 738 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди