Матрац Matroluxe Azalia 150x200
Відео 2Фото 2 | від 9 038 до 20 255 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:22 см |
Модифікації Matroluxe Azalia 14
Характеристики
Matroluxe Azalia 150x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Azalia 150x200
Сортувати
Matroluxe Матрац Butterfly Azalia/Азалія Matroluxe 150x200 | 20 245 грн. |
MatroLuxe Азалия (1500х2000х220) 0013557075 | 14 930 грн. |
Матрас Matroluxe Butterfly Azalia двусторонний 150х200 | 16 104 грн. |
MatroLuxe Азалия (1500х2000х220) 0013557075 | 20 243 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Butterfly Azalia/Азалія 150x200 (0013557075) | 20 243 грн. |
Матрац MatroLuxe Azalia 150х200 см (0013557075) | 9 038 грн. |
Матрац ортопедичний 150х200 MatroLuxe AZALIA | 20 255 грн. |
Матрац ортопедичний 150х200 MatroLuxe AZALIA | 20 245 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо