Матрац Matroluxe Romance Amore 120x200
від 22 660 до 32 660 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:22 см |
Модифікації Matroluxe Romance Amore 15
Характеристики
Matroluxe Romance Amore 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Amore 120x200
Сортувати
MatroLuxe Амор (1200х2000х230) 0001634291 | 22 660 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Amore 120х200 | 26 190 грн. |
MatroLuxe Амор (1200х2000х230) 0001634291 | 32 645 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Romance Amore/Амор 120x200 (0001634291) | 32 645 грн. |
Матрац ортопедичний 120х200 MatroLuxe AMORE | 32 660 грн. |
Матрац ортопедичний 120х200 MatroLuxe AMORE | 32 650 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Amore двосторонній 120x200 см | 32 650 грн. |
Закрити
Рекомендуємо