Матрац Matroluxe Romance Glory 90x200
від 10 685 до 14 889 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:21 см |
Модифікації Matroluxe Romance Glory 14
Характеристики
Matroluxe Romance Glory 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Glory 90x200
Сортувати
MatroLuxe Глори (900х2000х210) 0001634192 | 10 685 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Glory 90х200 | 11 945 грн. |
MatroLuxe Глори (900х2000х210) 0001634192 | 14 889 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Romance Glory/Глорі 90x200 (0001634192) | 14 889 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Romance Glory/Глорі 90x200 (0001634192) | 14 889 грн. |
Закрити
Рекомендуємо