Матрац Matroluxe Romance Kiss 180x190
від 47 782 до 68 841 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Kiss 14
Характеристики
Matroluxe Romance Kiss 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Kiss 180x190
Сортувати
MatroLuxe Кисс (1800х1900х230) 0001634223 | 47 782 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Kiss 180х190 | 55 212 грн. |
MatroLuxe Кисс (1800х1900х230) 0001634223 | 47 782 грн. |
Матрац ортопедичний 180х190 MatroLuxe KISS | 68 841 грн. |
Матрац ортопедичний 180х190 MatroLuxe KISS | 68 831 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Kiss 180x190 см | 68 831 грн. |
Матрац ортопедичний Матролюкс Кісс 180x190 см (46951) | 68 831 грн. |
Закрити
Рекомендуємо