Матрац Matroluxe The HOME Monika 160x200
від 15 620 до 21 179 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 160 кг Висота:21 см |
Модифікації Matroluxe The HOME Monika 15
Характеристики
Matroluxe The HOME Monika 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe The HOME Monika 160x200
Сортувати
MatroLuxe Моника (1600х2000х210) 0014580049 | 15 620 грн. |
Матрас Matroluxe Home Monika 160х200 | 18 050 грн. |
MatroLuxe Моника (1600х2000х210) 0014580049 | 21 179 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe The HOME Monika/Моніка 160x200 (0014580049) | 21 179 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe The Home Monika / Моніка 160х200 см (0014580 | 21 179 грн. |
Закрити
Рекомендуємо