Матрац Matroluxe Topper Flip Breeze 140x190
від 13 670 до 15 042 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька (1) Навантаження:до 130 кг Висота:6 см |
Модифікації Matroluxe Topper Flip Breeze 16
Характеристики
Matroluxe Topper Flip Breeze 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Topper Flip Breeze 140x190
Сортувати
Топпер Matroluxe Flip Breeze 140х190 + наматрасник в подарок | 13 670 грн. |
Топпер MatroLuxe Flip Breeze/Бриз 140x190 (0015402132) | 15 042 грн. |
Матрац MatroLuxe Flip Breeze, 140х190 | 13 670 грн. |
Топер MatroLuxe Flip Breeze 140х190 см (0014842353) | 15 038 грн. |
Топпер MatroLuxe Flip Breeze/Бриз 140x190 | 13 670 грн. |
Закрити
Рекомендуємо