Матрац Matroluxe Topper Flip Granat Cocos 180x200
від 10 617 до 11 679 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:7 см |
Модифікації Matroluxe Topper Flip Granat Cocos 16
Характеристики
Matroluxe Topper Flip Granat Cocos 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Topper Flip Granat Cocos 180x200
Сортувати
Топпер Matroluxe Flip Granat Cocos 180х200 + наматрасник в подарок | 10 618 грн. |
Матрац MatroLuxe Flip Granat cocos, 180х200 | 10 617 грн. |
Топер MatroLuxe Flip Granat cocos 180х200 см (0014859190) | 11 679 грн. |
Топпер MatroLuxe Flip Granat Cocos 180x200 | 10 618 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Flip ГРАНАТ Кокос 180x200 см | 11 677 грн. |
Закрити
Рекомендуємо