Матрац Matroluxe Topper Flip Orange 90x200
від 6 370 до 7 008 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:нижче за середню (2) Навантаження:до 100 кг Висота:6 см |
Модифікації Matroluxe Topper Flip Orange 16
Характеристики
Matroluxe Topper Flip Orange 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Topper Flip Orange 90x200
Сортувати
Топпер Matroluxe Flip Orange 90х200 + наматрасник в подарок | 6 371 грн. |
Матрац MatroLuxe Flip Orange, 90х200 | 6 370 грн. |
Топер MatroLuxe Flip Orange 90х200 см (0014859200) | 7 008 грн. |
Топпер MatroLuxe Flip Orange 90x200 | 6 371 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Flip ORANGE 90x200 см | 7 008 грн. |
Закрити
Рекомендуємо