Вантажна шина SAMSON GR-T2 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GR-T2 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GR-T2 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 8 →Samson GR-T2 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160K | 15 099 грн. |
Samson GR-T2 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR | 13 028 грн. |
Грузовые шины Samson GR-T2 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR 1002580929 | 13 741 грн. |
Шини Samson GR-T2 (прицепная) 385/55 R22,5 160K 20PR | 14 355 грн. |
Samson GR-T2 (385/55R22.5 160K) | 14 017 грн. |
ще 3 пропозиції